Про нас

Історія

Історія клініки

Історія клініки “DentalWood” бере свій початок з 2020 року.

Клініка ще достатньо молода, але дуже перспективна. Ми закупили найсучасніше стоматологічне обладнання, опанували роботу з мікроскопом.

Лікарі, які заснували цю клініку мають досвід роботи більш ніж 20 років, відвідали безліч семінарів та практичних курсів на яких з кожним роком покращували свою кваліфікацію та практичні навички.

Було закуплене найсучасніше стерилізаційне обладнання, яке дає змогу запаковувати набори в одноразові пакети з індикаторами стерильності на кожному, які змінюють колір тільки при правильному автоклавуванні, гарантуючи стерильність інструментарію.

Ми гарантуємо безпеку лікування, адже клініка «DentalWood» спроєктована відповідно до найсучасніших умов, технологій та протоколів стерилізації. Ми завжди будемо піклуватися про здоров’я Ваших зубів.

Філософія

Філософія клініки

1
Основною ціллю нашої клініки є надання пацієнту можливості вибору індивідуальних, правильних, а головне доступних методів лікування і догляду, які відповідають усім міжнародним стандартам
2
Для надання допомоги та досягнення найкращого результату наша клініка вдосконалюється, щоразу розширюючи свої знання та навички успішно впроваджуючи їх в щоденній практиці
3
Ми також переконані, що сучасна стоматологія не може існувати без застосування провідних технологій та інноваційних досягнень
4
Ми застосовуємо точні методи діагностики, щоб бути на крок попереду у виникненні та профілактиці стоматологічних захворювань
5
Ми намагаємося надавати найдетальніші консультації та поради
6
Наша ціль: краса та здоров’я ваших зубів, та гармонія всієї щелепно-лицьової системи
Сервіс та гарантії

Сервіс та гарантії

Сервіс

Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Лікар потурбується про всі питання, що Вас хвилюють, допоможе правильно розподілити візити згідно з планом лікування та пояснить утворення ціни на кожну процедуру. Якщо лікар-спеціаліст Вас не влаштовує, Ви можете замінити його, просто звернувшись до адміністратора.

Гарантії

Ми надаємо гарантії на всі види терапевтичного лікування та протезування – 1 рік, за умови виконання пацієнтом клініки всіх рекомендацій лікаря, своєчасному відвідуванні всіх профілактичних оглядів та додержанні норм індивідуальної гігієни.

Безпека лікування

Безпека лікування

Безпека лікування – це найважливіший принцип лікування пацієнтів в клініці «DentalWood». Ми завжди приділяємо увагу застосуванню найбільш сучасних ефективних технологій

З нами безпечно

Автономна система водоочищення та водопідготовки. Медичні прилади та установки в клініці – не контактують із водопровідною водою.

Клініка оснащена автоклавом Anthos (Італія), останнього покоління, дистилятор Meladest (Німеччина), пакувальні машини тощо. Усі  інструменти проходять 5-ступеневу стерилізацію та подаються в стерильній упаковці з багаторазовим контролем якості. Упаковка відкривається лише в присутності пацієнта.

Медичні кліматичні системи припливно-витяжної системи вентиляції

Застосування спеціальних ультрафіолетових ламп у лікувальних кабінетах у перерві між пацієнтами.

Під час прийому забруднене та інфіковане повітря поглинається стоматологічними слиновідсосами та пилососами, і за допомогою системи помп, не потрапляючи в чисте середовище закладу, минаючи компресорну кімнату, одразу виводиться за межі клініки. Наявність окремої компресорної кімнати нівелює ризик розпилення чужої мікрофлори в повітря.

Загальні правила >

Загальні правила обслуговування

Адміністратори клініки під час Вашого першого візиту попросять вас заповнити анкету та ще декілька документів, щоб прискорити всі подальші процеси. Будь ласка, поставтеся до цього з розумінням.

Дотримуватися норм поведінки в лікувальному закладі: не приходити на прийом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, а також не чинити дій, що заподіюють матеріальну шкоду клініці, або принижують честь та гідність працівників клініки.

В стоматологічній клініці «DentalWood» прийнято завчасно нагадувати про візит по телефону або за допомогою смс-повідомлення.

У нас заведено сповіщати про скасування візиту завчасно. Будь ласка, зателефонуйте та перенесіть свій візит на інший час. Ми будемо дуже вдячні.

Контакти

Контакти

Адреса

  • м. Київ, проспект Героїв Сталінграду 10а, 6 корпус

Графік роботи

  • Пн-сб (9:00-20:00)
    Нд (9:00-14:00)

Залиште заявку